KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Biz; Uzmanlıklarımızı ve yetkin olduğumuz tüm konuları tek bir çatı altında Cebir OSGB’de buluşturduk. Her biri kendi alanında profesyonelleşmiş uzman kadromuzla, üst düzey teknolojik standartlar ile donatılmış, yaklaşık 580 metrekarelik bir alanda, 2012 yılından itibaren İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan ruhsatlı bir OSGB olarak hizmet vermekteyiz. Cebir OSGB’de, ülkemizde 2012 yılında yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, kanun ve yönetmelikler gereği, firmalara, uygulaması zorunlu kılınan ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konularında tam hizmet veriyoruz. Cebir OSGB’de, son teknolojik donanım ve konusunda uzman 18 iş yeri hekimi, 21 iş güvenliği uzmanı, 18 diğer sağlık personeli ve 13 idari personel ile İşyeri Hekimliği Hizmeti, Sağlık Taramaları, İş Güvenliği Uzmanlığı ve Saha Uygulamaları Hizmetleri, Eğitim Hizmetleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlığı gibi birçok konuda 600 firmaya spot, 220 firmaya da sürekli olarak nitelikli ve sonuç odaklı hizmetler veriyoruz. Cebir OSGB, tüm ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz için her zaman yanınızda. Daha fazla bilgi için ‘Hizmetler’ sayfamızı inceleyiniz. Daha sağlıklı ve güvenli bir gelecek için insanlarımızın; güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir iş ortamında çalışıyor olabilmeleri çok önemli. Önce insan, önce sağlık, önce iş güvenliği mottosuyla hayata geçirdiğimiz Cebir OSGB’de; bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, mevzuatı ve sektörel gelişmeleri yakından takip eder; iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan çözümler sunarız. Önce insan, önce sağlık, önce iş güvenliği.

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz; Faaliyet gösterdiğimiz İş Sağlığı ve İş Güvenliği sektöründe farklılıklar yaratarak, Türkiye’nin önde gelen OSGB’lerinden biri olmak. Misyonumuz; İnsan sağlığı ve insan güvenliği için yenilikçi ve net çözümler üreterek başarı ve sürekliliğin devamını sağlamak.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Cebir OSGB; sürekliliği ve mükemmelliği sağlayabilecek uzmanları bünyesine kazandıran, çalışanlarının potansiyellerini ortaya koyabilecekleri fırsatlar yaratarak onları alanında uzmanlaşacak şekilde geliştiren bir firma olmayı ilke edinmiştir. Cebir OSGB, çalışanlarını, şirketin performansının ve ilerlemesinin temel kaynağı olarak görmektedir. Cebir OSGB’de çalışan her birey, şirketin gelecek stratejileri ve hedeflerinde önemli bir yapı taşı olarak görülmektedir. İş birliğine ve gelişime açık, liderlik rollerinde aday olabilecek kişileri bünyesine kazandırmayı hedeflemektedir.

SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKAMIZ

Cebir OSGB olarak, faaliyette olduğumuz İş Sağlığı ve İş Güvenliği sektöründe insan sağlığını ve insan güvenliğini en önemli değerlerimizden biri olarak görüyoruz. Bu değerleri, sorumluluk anlayışı içerisinde yürütüyoruz ve sadece iş faaliyetlerimiz ve onların etkileriyle sınırlandırmadan, yaşamla birleştirmeyi hedefliyoruz.